Dlaczego zdemineralizowana?

Dzięki innowacyjnej technologii oraz zastosowaniu nowoczesnych materiałów, tj. włókien karbonowych i tytanowych, system zastosowany w urządzeniach Puraqleen jest idealnym rozwiązaniem do czyszczenia fasad szklanych. System  wykorzystuje wodę demineralizowaną, pozbawioną uciążliwych w procesie mycia szyb minerałów, co pozwala na uzyskanie znakomitych rezultatów.

Jak to działa
Zalety PURAQLEEN

Brak smug i plam na powierzchni czyszczonej wodą demineralizowaną.

Zmniejszenie podatności na zabrudzenia.

Szerokie spektrum zastosowania.

Wysoka wydajność pracy.

Bezpieczeństwo pracy dzięki możliwości mycia do wysokości 23 m.

Komfort pracy dzięki lekkim, nowoczesnym materiałom.

Łatwość obsługi niewymagająca specjalistycznych uprawnień.

Możliwość ciągłej pracy do 8 godzin.

Możliwość stosowania końcówek.

Możliwość pracy bez dostępu do bieżącej wody.

AquaQlean ® E1 MC System Mobilny

Butla wypełniona żywicą ustawiona jest pionowo na podłożu wózka urządzenia. Pionowe ustawienie butli (kolumny) zapewnia maksymalne wykorzystanie złoża (żywicy). Jakoś demineralizowanej wody jest w sposób ciągły monitorowany przez system czujników, co zapewnia operatorowi pełną kontrolę nad jakością demineralizowanej wody, co zapewnia najwyższą jakość świadczonej usługi. Jakość demineralizowanej wody odczytujemy na kolorowych wskaźnikach gdzie zielony kolor oznacza, że demineralizowana woda jest o najwyższej jakości a w miarę zapełnienia filtra zapala się żółta a następnie, gdy filtr w pełni jest zapełniony, włącza się czerwony wskaźnik(urządzenie nie wyłącza się samoczynnie).

Specyfikacja techniczna urządzenia >

AquaQlean ® Urządzenie RVS I1-R

Puraqleen Indoor umożliwia mycie powierzchni szklanych bez konieczności stosowania tradycyjnej ściągaczki czy też ścierek polerujących. Urządzenie z powodzeniem można wykorzystać w salonach samochodowych, na klatkach schodowych itd. Głównym przeznaczeniem Puraqleen Indoor są przeszklenia, ale z dużym powodzeniem można je wykorzystywać na powierzchniach drewnianych z ceramiki czy też terakocie. Urządzenie Puraqleen Indoor jest łatwe w obsłudze, co pozwala na mycie właściwie bez większego przygotowania.

Specyfikacja techniczna urządzenia >